Svojsíkova 849 / 7
460 01 Liberec 1

Tel.:
+420 485 101 003
+420 485 101 013

Tel./Fax:
+420 485 101 678

Mobil:
+420 603 514 092
+420 603 456 333
+420 603 482 817

E-mail:
geodet@geodet-liberec.cz
geodetliberec@volny.cz

Web:
www.geodet-liberec.cz

Historie firmy

Počátky činnosti spadají až do roku 1991, kdy podle tehdy platných právních předpisů vzniká konsorcium Geodet, později GEODET v.o.s., jako jedna z prvních soukromých zeměměřických firem na Liberecku. Tato společnost, jako jedna z mála, poskytovala komplexní geodetické služby, neboť od počátku své činnosti pracovala jak v oblasti inženýrské geodézie, tak v oblasti katastru nemovitostí.

Zárukou kvalitní práce pro všechny odběratele byla především dlouholetá praxe zakladatelů firmy v oddíle inženýrské geodézie a oddíle geometrických plánů tehdejšího střediska geodézie Liberec.

Již od počátků své činnosti firma GEODET vos zajišťovala geodetické práce na nejvýznamnějších stavbách regionu a spolupracovala velkou měrou s pozemkovými úřady při navracení restituovaného majetku. Výčet nejdůležitějších akcí naleznete v Referencích.

Nárůst objemu prováděných prací a zvyšující se počet pracovníků si vyžádal také řešení otázky sídla firmy, a tak se konečně na konci roku 1995 firma stěhuje do vlastního kompletně zrekonstruovaného objektu ve Svojsíkově ulici v Liberci.

V dalších letech firma dále rozšiřuje svoji činnost a zajišťuje geodetické práce na velkých investičních akcích jak pro státní sektor, tak pro soukromé investory z řad firem, ale i pro drobné odběratele.

Mezi nejvýznamnější zakázky patří kompletní rekonstrukce tramvajové trati v Liberci, výstavba silničního průtahu v Liberci, rekonstrukce a výstavba stadionů v Liberci a Jablonci, výstavba čističek odpadních vod na Liberecku a Jablonecku. Roste rovněž podíl geodetických prací pro Pozemkové úřady Děčín, Kutná Hora a další. Pro řadu stálých odběratelů tak firma provádí geodetické práce nejen na Liberecku, ale na řadě míst celé republiky. (více v referencích)

Od roku 2000 jsou geodetické práce prováděny pod hlavičkou firmy GEODET CZ, s.r.o. Geodetické práce jsou od počátku prováděny s využitím kvalitního přístrojového a softwarového vybavení firem Leica, Mutoh, HewlettPacard, Geus, Kokeš, Microstation.

K plné spokojenosti zákazníků vyhotovujeme digitální výstupy zakázek tak, aby tyto byly dále využitelné především v nejrozšířenějších programech typu Autocad a Microstation.

Za dlouholetým úspěšným působením GEODETU na trhu geodetických prací v silné konkurenci ostatních firem v oboru lze vidět především náš prvořadý cíl ,kterým je spokojenost odběratele a s tím související požadavky na dodržení termínů a nabídka příznivých cen.


webarchitect eBRÁNA
GEODET CZ, s.r.o. -
idatabaze.czGeodetické práce a služby, geodezie - idatabaze.cz
[CNW:Counter]